به فروشگاه ما خوش آمدید ، پذیرای انتقادات و پیشنهادات شما هستیم .

هدف اصلی شرکت جی خودرو رضایت مندی مشتریان می باشد که بر همین اساس خریداران می توانند کالای خریداری شده را طبق شرایط زیر تا 7 روز مرجوع نمایند.

توجه نمایید کالاهای برقی به هیچ عنوان قابل بازگشت و مرجوعی نمی باشند.

استفاده از ۷ روز ضمانت بازگشت چه شرایطی دارد؟

مغایرت کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب سایت لذا عکس محصولات جهت اطلاع و کمک به خرید مشتری است و از آنجا که ممکن است در پاره ای جزئیات با کالای اصلی تفاوت هایی داشته باشد به استناد آنها نمی توان اعلام مغایرت کرد. ملاک وجود مغایرت در مشخصات کالا، مشخصات فنی درج شده در وب سایت است.

در صورتی که امکان تشخیص مغایرت بدون باز کردن بسته بندی وجود دارد، امکان رسیدگی به درخواس مشتری در صورتی ممکن است که کالا از حالت اورجینال یا بسته‌بندی اصلی و اولیه خود خارج نشده باشد.

در صورتی که امکان تشخیص مغایرت تنها با باز کردن بسته بندی ممکن باشد، لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.

استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به شرکت گرندخودرو بازگردانده شود. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

لطفاً توجه داشته باشید که هرگونه تغییر در شرایط اولیه کالا، حتی در بسته بندی امکان استفاده از این سرویس را از بین خواهد برد.

همچنین در صورت انصراف از خرید، ارسال کالا به عهده مشتری خواهد بود.

 

کالا را چطور ارسال کنید؟

· در ابتدا از طریق شماره های موجود در سایت با ما تماس بگیرید.

· از ارسال کالا بدون هماهنگی قبلی خودداری نمایید.

· برای ارسال، باید کالا در جعبه یا کارتن اصلی خود به ‏خوبی بسته‌بندی شود و لوازم جانبی و همه اقلام همراه کالا اصلی ارسال شود.

· برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد. (در صورت لزوم، توضیحات خود را پشت فاکتور خرید یا قطعه کاغذ جداگانه‌ای بنویسید.)

درصورت معیوب شدن جعبه،کارتن و خارج شدن محصول از حالت اولیه،محصول غیرقابل برگشت خواهد بود لذا دقت فرمایید صورتیکه مکانیک شما اقدام به بازکردن جعبه و بسته بندی آن می نماید جعبه و بسته بندی آن خراب ، روغنی ، کثیف و از حالت عادی خارج نشود.

مبلغ کالاهای بازگشتی پس از تائید کارشناس شرکت و تائید موارد فوق به حساب مشتری بازپس داده می شود و 3 روز کاری زمان خواهد برد .

 

 

دوستان توجه فرمایید ، در بسیاری از موارد نقص در کارکرد خودرو مربوط به کالا نبوده و عدم تخصص مکانیک و عدم نصب صحیح و اصولی که در بخش اطلاعات ضروری هرکالا به تفصیل بیان شده است ، منجر به بروز ایراد در عملکرد خودرو می شود ، که در این حالت قطعه شامل گارانتی نمی گردد لذا تاکید می شود حتما جهت انجام امور مکانیکی خودرو خود ، به تعمیرکاران مجرب ، دوره دیده و دارای جواز اتحادیه مکانیسینها مراجعه نمایید.

همچنین قسمت اطلاعات ضروری ، فیلم ها و توصیه های ذکر شده در مورد هرمحصول را به دقت مطالعه و حتما از مکانیک خود بخواهید تا این موارد را انجام دهد ، در غیر این صورت هیچ گارانتی و ضمانتی بابت عملکرد نادرست بخش مورد نظر و لطمه خوردن به قطعه ، وجود ندارد.

این رویه در کل دنیا برهمین منوال انجام می گردد لذا خواهشمند است از انجام امور غیر اصولی جدا خودداری فرمایید.

 

ورود/ثبت نام

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم